Дейвид Бекъм забавлява участниците в пресконференцията, като отговаря на обаждането

Дейвид Бекъм със сигурност има чувство за хумор. Известен футболист се смее на всички, събрани на пресконференция, която се проведе след благотворителния мач Unicef, организиран, за да помогне на децата.

Изгубена възможност

Журналистите попитаха бившия капитан на отбора на Англия за техните въпроси и той им отговори по приятелски начин. Един от репортерите записа думите на Бекъм по телефона и в момента на монолога на спортиста мобилният изведнъж иззвъня. Дейвид не се обърка и вдигна телефона вместо домакина, но очевидно абонатът, чувайки друг глас, се смути и не изрече нито дума.

Сега обаждащият се хапе лактите си, липсва шанс да говори с футболна звезда.

Прочетете също

Докосващ момент

Благотворителната игра, след която имаше забавен епизод, се състоя в Манчестър. На терена на стадион "Олд Трафорд" се срещнаха националният отбор на Англия и Ирландия и обединеният световен отбор.

Британците успяха да победят съперници с резултат от 3: 1. В двубой дуел Майкъл Оуен бе отбелязан и Пол Шолс, Дуайт Йорк, отбеляза веднъж.

На 75-ата минута от срещата имаше още един интересен момент, чиито герои станаха Бекъм и неговият 16-годишен син Бруклин. Известният баща му даде мястото си на полето, а Бекъм млад играе добре за него 15 минути.